درباره ارتفاع‌کاران امین

خانهدرباره ارتفاع‌کاران امین

درباره ارتفاع کاران امین

گروه ارتفاع کاران امین با سال ها تجربه کار در ارتفاع و سابقه انجام بیش از ۷۰۰ پروژه کوچک و بزرگ با استفاده از این سیستم نوین توانسته تحولی بدیع در زمینه های نما سازی ایجاد نماید و هم اکنون با داشتن قویترین رزومه متنوع صنعتی و ساختمانی آماده سرویس دهی ایمن سریع و آسانتر برای مشتریان محترم می باشد.

معرفی کار در ارتفاع

کار در ارتفاع با استفاده از تکنیک مدرن و پیشرفته دسترسی با طناب ( راپل صنعتی ) در سراسر جهان به طور گسترده ای در زمینه های مختلف و ساختمانی مورد استفاده می باشد. با استفاده از این روش کار بلندترین برج ها و فضاهای کاری غیر قابل دسترسی در انواع خدمات با ضریب اطمینان بسیار بالاتر صورت می گیرد و در مقایسه با روش های قدیمی و سنتی و پرهزینه استفاده از داربست و بالابر از کارهای بهره بری بالاتری برخوردار است.

دستیابی با طناب (Rope Access) چیست؟

روش دسترسی با طناب همانطور که از نامش پیداست یک روش دسترسی است که با استفاده از طناب و مجموعه ای از تجهیزات حفاظت فردی، امکان قرار گرفتن در موقعیت های خاصی را که توسط سایر روش های متداول دسترسی امکان پذیر نمی باشد، فراهم می سازد.
این روش توسعه یافته از دو ورزش صخره نوردی و غار نوردی است که برای کار ایمن در محیط های صنعتی طراحی شده است. روش دسترسی با طناب به واسطه رکورد ایمنی بی نظیر، هزینه پایین، سرعت در اجرا و مزایای زیست محیطی، به سرعت در صنایع مختلف جای خود را باز کرده است.

2-7-450x401
icon

پاسخگویی ۲۴ ساعت ۷ روز هفته

تیم گروه ارتفاع کاران امین بصورت ۲۴ ساعته در کلیه روزهای هفته و حتی روزهای تعطیل در خدمت مشتریان عزیز خواهند بود.
icon

قیمت‌های مقرون به صرفه

برخی هزینه‌ها بسیار سرسام آور بوده و صاحب پروژه را با مشکلات فراوان اقتصادی مواجه خواهند کرد. ما به شما کمک می‌کنیم تا با کمترین قیمت پروژه خود را به اتمام رسانید.
icon

بدون هزینه اضافی

کلیه قیمت ها و پیش فاکتورهای ارائه شده توسط ما کاملا واضح و روشن بوده و طی انجام پروژه هیچ هزینه دیگری و به هیچ بهانه ای به مبلغ توافق شده افزوده نخواهد شد.
icon

مجوز و گواهینامه

شما می‌توانید روی ما حساب کنید، ما با بیش از یک دهه تجربه حرفه‌ای در زمینه خدمات ساختمانی و کار در ارتفاع، با توان قوای ممکن به شما کمک خواهیم کرد.

متخصصین ما را بشناسید

محمد شکیبا

سرپرست کار

یزدان نوری

متخصص فنی

مهدی جهانی

متخصص فنی

امین طوسی

مدیر گروه

ثبت درخواست خدمات

اگر نیاز به ارائه خدمات فوری دارید همین حالا درخواست خود را با ما در میان بگذارید!

021-44664331 و یا تماس با ما

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت نزد گروه ارتفاع کاران امین محفوظ است