پیچ و رول پلاک نما

تثبیت سنگ نما (اسکوپ سنگ) ROPE ACCESS اجرا به شیوه راپل (کار با طناب)

 پیچ و رول پلاک نماهای سنگی با پیچ گالوانیزه ۸ سانتی متری ، رولپلاک مخصوص ،پوشش مخصوص پشت پیچ (بتونه مخصوص همرنگ سنگ،رنگ و …)و نصب سنگ های افتاده از نما (بالا بردن مقاومت نماهای سنگی با استفاده از انکرهای فلزی و پلاستیکی هیلتیقبل از اقدام به تثبیت سنگ ها (پیچ و رولپلاک سنگ) موارد ذیل می بایستی بررسی شود:

  • نوع جنس و رنگ سنگ نما
  • رگه های موجود در سنگ و کیفیت سنگ
  • قطر سنگ ،ابعاد سنگ و چگونگی فرآوری سنگ نما
  • چگونگی کارگزاری سنگ
  • روش اجرای سنگ نما و نوع مصالح مصرفی
  • ساختار و جنس دیواری که سنگ بر روی آن قرار گرفته

گروه ارتفاع کاران امین. با توجه به جنس سنگ و رنگ سنگ نما و رگه های موجود در سنگ و کیفیت سنگ بهترین جنس و نوع پوشش تزیینی را برای ترمیم نقاط تخریب شده در نمای ساختمان انجام می‌دهند. به گونه ای که کمترین تفاوت در دو طیف رنگی یا نمای ساختمان وجود داشته باشد. تثبیت سنگ نما با کمک پیچ و رول پلاک و اجرا به شیوه راپل نیاز به دقت بالایی دارد. که گروه ارتفاع کاران امین با کادری مجرب و داشتن تجربه‌ای چندین ساله در این زمینه به بهترین شکل اسکوپ سنگ را انجام می‌دهند .

روش اجرای سنگ نما و نوع  مصالح مصرفی در نتیجه کار بسیار حائز اهمیت می‌باشد . به گونه ای که ارتفاع کاران امین در انتخاب نوع مصالح و شیوه اجرای کار در ارتفاع و سبک پیاده سازی کار به گونه‌ای عمل می‌کند. که با بیشترین ایمنی و کمترین اتلاف وقت و انرژی ، کار پیج و رول پلاک و مستحکم سازی در نمای ساختمان را انجام می‌دهند.

لازم به توضیح است بررسی موارد فوق (قبل از شروع پروسه پیچ و رول پلاک نمای ساختمان)و همچنین انتخاب ابزار و ادوات مربوطه و مناسب و انجام بوسیله پرسنل مجرب و ماهر، موثر خواهد بود. در غیر اینصورت با وارد کردن تنش های غیر مجاز (بوسیله هیلتی و …)به نمای سنگی باعث آسیب مضاعف به سنگ ها و دیوار و در نهایت سقوط سنگ خواهد شد.

همچنین کلیه خدمات ارائه شده توسط شرکت ارتفاع کاران امین دارای ضمانتنامه می‌باشد.

دسترسی با طناب صنعتی، آزمایش و بررسی های ساختاری ایمن را در ارتفاع یا مناطقی که دسترسی دشوار است به شما ارائه می دهد.

Follow Us

© تمام حقوق برای gekamin.ir محفوظ است

×

 

سلام وقت شما بخیر

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×